שאלות ותשובות

תוכלו לפנות אלינו ישירות דרך אתר האינטרנט ודרכי התקשרות נוספים המופיעים באתר ונציג מכירות שלנו יצור עמכם קשר בהקדם.

המוצרים שלנו מיוצרים על ידי חומרי גלם משובחים וללא פשרות בהליך הייצור. למעט מוצרים המוצגים כך – כל מוצרינו מיוצרים מחומרים נקיים ולא ממוחזרים. הליך ייצור ותיק ומנוסה בתוספת חומר גלם משובח מביא לכדי תוצאה מושלמת במוצר הסופי.

גם כאן באתר תוכלו למצוא שלל מוצרי אריזה נוספים למגזר הפרטי והעסקי. מוצרי נייר, פלסטיק, קלקר, שקיות רב פעמיות ועוד.

תוכלו לפנות אלינו ישירות דרך אתר האינטרנט ודרכי התקשרות נוספים המופיעים באתר ונציג מכירות שלנו יצור עמכם קשר בהקדם.

על מנת לצמצם את השימוש אנו ממליצים ראשית לרכוש מוצרים איכותיים. הרי שמוצר איכותי הוא חסכוני מעצם היותו יעיל יותר. בכדי למנוע נזילות בשקיות האשפה בשקיות פשוטות סביר להניח שתצטרכו להשתמש בשתי שקיות. עם מוצר איכותי, תסתפקו רק באחת. הנה לכם דוגמא פשוטה כיצד לצמצם את השימוש במוצרי פלסטיק.

פתרון אקולוגי ראוי מבחינת טיב ומחיר המוצר טרם נמצא לפלסטיק. למרות זאת, חברת לוטמלי עושה את מירב המאמצים כדי לעזור לסביבה. אנו מוכרים מוצרים איכותיים שיצמצמו את השימוש במוצרי הפלסטיק, אנו מוכרים מוצרים מחומרים ממוחזרים על מנת לנצל חומרי גלם שכבר עובדו וכן, אני מוכרים גם שקיות וצידניות רב פעמיות מאלבד ומפוליפרופילן.

מוצרינו נמכרים בכל הארץ. תוכלו לרכוש אותם תחת המותג של רשת "שופרסל", בחנויות רשת "פעמית סטור", בסניפי "שערי רווחה" בירושלים, מוצרי ניילון של "המותג" וכן בחנויות ורשתות שיווק פרטיות ברחבי הארץ. לפרטים נוספים תוכלו לפנות אלינו ישירות דרך לשונית "צור קשר".

יש לך שאלות נוספות?

שלח/י אלינו ונחזור אליך בהקדם